Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
13жовтня 2014 року в приміщенні Державної судової адміністрації України відбулася робоча зустріч Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко з менеджером українсько-канадського проекту "Освіта суддів – для економічного розвитку" Ігорем Осикою та координатором цього ж Проекту Олександрою Баранюк. Також у робочій зустрічі взяв участь секретар Ради суддів України Анатолій Марцинкевич.
На зустрічі йшлося про написання навчального посібника для суддів-викладачів за канадською методикою. Так, сторонами домовлено, що названий посібник складатиметься із описання вказаної методики, основних етапів навчань та процесу проведення навчання.
"Методика навчання суддів-викладачів є надзвичайно актуальною та корисною, адже дозволить підготувати якнайбільшу кількість спочатку кваліфікованих викладачів, а потім навчити тих, хто бажає навчитись", - відзначила Голова Ради суддів України.
Також на зустрічі розглянуто навчальний курс із питань, пов‘язаних із вирішенням земельних спорів та окремий навчальний курс із ведення судової справи.
Окрім того, учасники обговорили виїзне засідання уряду спільно з суддями різних інстанцій за участю голови Ради суддів України Валентини Сімоненко та Голови Верховного Суду України Ярослава Романюка та Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також нову редакціюпроектуЗакону «Про судоустрій і статус суддів».
Довідково: Проект "Освіта суддів - для економічного розвитку" - це п’ятирічний проект, який фінансується Урядом Канади. Згідно з програмою Канадської агенції з міжнародного розвитку, спрямованою на підтримку утвердження верховенства права, проект розроблено для підсилення повноважень установ, які здійснюють професійну підготовку суддів, і, зокрема, для забезпечення сприятливих умов для розвитку економіки шляхом підвищення рівня компетентності судових органів у сфері господарських та економічних спорів. Компетентна, ефективна і справедлива судова система є визначальною складовою дієвої демократії, тож підтримка розвитку такої системи сприяє просуванню України на шляху до утвердження вільного, демократичного та заможного суспільства.